Online
30

Файні двері, салон

Файні двері — файні ціниСалон "Файні двері" пропонує: вікна (Rehau, WDS, Viknaroff), двері (броньовані, металеві, металопластикові та міжкімнатні) вітчизняного й іноземного виробництва, столярні вироби, ворота, жалюзі, ролети.Вхідні дверіВхідні броньовані (протипожежні) двері — "Страж", "Lacossta", "Булат".Індивідуальне виготовлення під Ваш розмір. Двері в наявності на складі.Металеві двері — двері призначені для технічних, складських приміщень, двері у під’їзд.Міжкімнатні двері (виготовлення дверей різних розмірів і проектування моделей дизайнерами, велика складська програма):шпоновані (сосна, дуб, ясен) — "Гранд", "Термінус" (Вінниця), "Брама", "Папа Карло" (Харків)

двері ПВХ, МДФ — "Новий стиль"

скляні двері — "Wakewood"

столярні вироби, двері з масиву дуба

Вікна металопластикові та дерев’яніВікна металопластикові "Veka", Rehau — надійні вікна для Вашої оселі. "VEKA" — світовий лідер, який понад 40 років займається розробкою і виробництвом практичних, надійних та екологічних віконних і дверних систем із пластику. Продукція фірми експортується по всьому світу, а саму компанію називають лідером ринку ПВХ профілів.Вікна Rehau — це надійність, стійкість до сонячних променів, екологічність, та найголовніше — енергозбереження. Пластикові вікна Rehau зберігають тепло у приміщенні та максимально запобігають тепловтратам.Вікна дерев’яні (євробрус) від заводу-виробника "Термінус" зі склопакетами та німецькою фурнітурою.Дверна фурнітура:МВМ — дверна фурнітура з екологічно чистих матеріалів за доступною ціною, що доповнює як класичний, так і сучасний інтер’єр. Модельний ряд постійно оновлюється сучасними моделями і новими кольоровими рішеннями.

Армаділо — великий вибір моделей замків, защіпок і засувок для будь-якої конструкції дверей. Бренд пропонує різноманіття виробів: стандартні та в розкішному дизайні, при цьому якісні і функціональні.

Ворота-автоматик "Алютех" (Білорусь).Власне виробництво шаф-купе та дверей  для шаф-купе на розсувних системах.Салон "Файні двері" пропонує спеціалістів по встановленню дверей. Надаємо гарантію на встановлення — 24 місяці, а також консультації, заміри та доставку по місту і за його межами.


добавить в избранное
в партнеры

По заданному фильтру нет материалов для отображения

Контактная информация

bizmir@biz-mir.com тел. (099)981-26-22; (068)333-15-47; (093)474-15-33.