Online
30

Харьковский машиностроительный колледж

Харківський машинобудівний коледж сьогодні є провідним вищим навчальним закладом з підготовки молодших спеціалістів машинобудівного профілю.
Зараз в коледжі два навчальні корпуси у яких розміщується 11 лабораторій, 60 навчальних кабінетів, 6 лабораторно-дослідницьких комплексів, 5 навчально-виробничих майстерень, 9 комп'ютерних класів, три спортивних зали з тренажерними комплексами, бібліотеку з трьома читальними залами, їдальні та буфети. Всі іногородні студенти забезпечуються місцями в гуртожитку. За спостереженнями наших студентів, щоб обійти всі навчальні та спеціальні приміщення, зупинившись в кожному з них всього на одну хвилину, треба буде витратити більше двох годин часу.
вул. ІІІ Інтернаціоналу, 5
Коледж здійснює підготовку фахівців за восьмома спеціальностями, які за своєю структурою та спеціалізаціями забезпечує покриття всіх сучасних вимог машинобудівного виробництва. В навчальному закладі – єдиному в Україні – навчаються молодші спеціалісти за спеціальністю "Обслуговування транспортних засобів високої прохідності". В нашому регіоні коледж є єдиним з підготовки фахівців за спеціальностями "Механічні вимірювання",
добавить в избранное
в партнеры

По заданному фильтру нет материалов для отображения

Контактная информация

bizmir@biz-mir.com тел. (099)981-26-22; (068)333-15-47; (093)474-15-33.