Online
30

Харьковский профессиональный лицей строительства и коммунального хозяйства

ХПЛБКГ є державним професійно-технічним навчальним закладом другого атестаційного рівня, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття професійно-технічної та повної загальної середньої освіти.
Ліцензія АЕ  № 270626 , від 05.06.2013 р., яка видана Міністерством освіти і науки України надає право на підготовку робітників з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі базової чи повної загальної середньої освіти, а також підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників і незайнятого населення за такими професіями.  
Навчально-матеріальна база ліцею забезпечує виконання навчальних планів і програм, відповідає вимогам навчального процесу і створює умови для якісної підготовки кваліфікованих робітників.
Теоретичні і практичні заняття проводяться в навчальному корпусі, в якому розташовані: 16 навчальних кабінетів; 7 майстерень; спортивний зал; бібліотека; музей; актовий зал.
Всі кабінети і майстерні мають паспорти, необхідні технічнічні засоби навчання, наочні посібники, комплексно-методичне забезпечення.
добавить в избранное
в партнеры

По заданному фильтру нет материалов для отображения

Контактная информация

bizmir@biz-mir.com тел. (099)981-26-22; (068)333-15-47; (093)474-15-33.