Online
30

Медицинский колледж Харьковской медицинской академии последипломного образования

Харківський інститут удосконалення лікарів був заснований наказом Народного комісаріату охорони здоров`я (НКОЗ) України від 10.11.1923р. Навчальну роботу інститут почав 1 січня 1924 року. з комплексного підвищення кваліфікації 24 сільських дільничних лікарів, тривалість курсів спочатку становила 3 місяці, потім 4, а пізніше інститут перейшов на принцип диференційованої підготовки лікарів терміном до 6 місяців.
На протязі останніх років в ХМАПО вперше в Україні розроблялись і вже впроваджені в роботу критерії оцінки якості роботи викладача, котрі включають 4 напрямки: навчально-педагогічну роботу, наукову роботу, лікувальну роботу, а також фінансово-господарчу. В кожному напрямку випрацьована достатня кількість показників, які дозволяють об‘єктивно оцінити навчальний процес на кафедрах Академії.
ХМАПО, маючи усі технічні та педагогічні можливості для розвитку мережі дистанційного навчання, впроваджує його на факультеті “Менеджмент в охороні здоров’я”. Курс містить у собі дидактичні, методичні та інформаційно-довідкові матеріали з навчальної дисципліни, а також програмне забезпечення, що дозволяє комплексно використовувати їх самостійно.
добавить в избранное
в партнеры

По заданному фильтру нет материалов для отображения

Контактная информация

bizmir@biz-mir.com тел. (099)981-26-22; (068)333-15-47; (093)474-15-33.