Online
70

Мережа спортивних клубів "Інтер-Атлетика"

Мережа спортивних клубів "Інтер-Атлетика" на сьогоднішній день є найбільшою і динамічно зростаючою  мережею фітнес-центрів у Луцьку. Клуби мережі розташовані таким чином, щоб клієнт міг завжди обрати для відвідування клуб неподалік місця роботи чи проживання.  
Спортивний клуб "Інтер-Атлетика" -  багатопрофільний спортивно-оздоровчий комплекс, орієнтований на широку аудиторію, адже ми прагнемо зробити спорт доступним людям різного віку, різного рівня фізичної підготовки та фінансових можливостей.  До послуг наших клієнтів пропонується тренажерні зали з сучасним обладнанням, заняття з карате, кікбоксингу, групові заняття з аеробіки та фітнесу, східного танцю, Pole-Dance, а також сауна, солярій, масаж, сквош, настільний теніс, більярд та багато іншого.
Lля Вас працює команда провідних та досвідчених тренерів, які допоможуть покращити здоров’я,  виглядати гарно та стильно. Наш підхід оснований на практичному досвіді, професійному та індивідуальному підході до кожного клієнта. В нас Ви можете отримати висококваліфіковану консультацію лікарів та індивідуальне тестування клієнтів, а також консультацію щодо правильного харч
добавить в избранное
в партнеры

По заданному фильтру нет материалов для отображения

Контактная информация

bizmir@biz-mir.com тел. (099)981-26-22; (068)333-15-47; (093)474-15-33.