Online
30

Национальный технический университет "Харьковский политехнический институт" (НТУ ХПИ)

Национальный технический университет "Харьковский политехнический институт" (НТУ ХПИ)
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» входить до першої десятки вищих навчальних закладів України, заснованих наприкінці ХIХ століття.
В університеті діють 22 факультети, 96 кафедр, з яких 65 — випускаючі, центр заочного навчання, центр дистанційної та доуніверситетської підготовки, факультет міжнародної освіти, міжгалузевий інститут післядипломної освіти, три науково-дослідних і проектно-конструкторських інститути. 
Університет має сучасну матеріально-технічну базу з розвиненою інфраструктурою, яка дозволяє не тільки забезпечити навчально-виховний процес, проведення наукових досліджень, а й займатися соціальними проблемами. Зокрема, вирішувати питання забезпечення студентів і викладачів житлом, оздоровлення та лікування співробітників та студентів.

У складі університету діють 15 гуртожитків на майже 8000 місць, 7 житлових будинків, Палац студентів з танцювальними та виставковими залами, сучасний спортивний комплекс з двома плавальними басейнами (один з яких — олімпійського стандарту), 14 спортивними залами, спортивно-оздоровчий табір у Фігуровці, поблизу м. Чугуїв — 200 місць.
добавить в избранное
в партнеры

По заданному фильтру нет материалов для отображения

Контактная информация

bizmir@biz-mir.com тел. (099)981-26-22; (068)333-15-47; (093)474-15-33.