Online
30

"Проктер енд Гембл Україна"

Procter&Gamble представляє на ринку України більш ніж 60 торгових марок, включаючи такі відомі, як Ariel, Tide, Pantene Pro-V, Olay, Safeguard, Camay, Pampers, Always, Discreet, Blend-a-med, Oral B, Wella, Londa, Gala, Gillette, Duracell, Braun та інші.
Rомпанія інвестує значні кошти в розвиток дистриб'юторської мережі. Те, що продукцію Procter&Gamble можна знайти в торгівельних точках по всій країні, починаючи з великих мереж магазинів до маленьких базарів, значною мірою є заслугою офіційних дистриб'юторів Procter&Gamble в Україні - компаній "Сав-Сервіс", "СТВ", що обслуговують різні регіони країни.
P&G приділяє надзвичайну увагу соціальній відповідальності та сфері сталого розвитку. Ми завжди шукаємо шляхи найліпшого поєднання економічного прогресу, соціального розвитку та захисту навколишнього середовища з тим, щоб забезпечити кращу якість життя для майбутніх поколінь. 
Партнерство України та P&G є довгостроковим, адже український ринок є дуже важливим для нашої компанії. Мета компанії - постачати високоякісну продукцію в Україну, щоб покращувати ж
добавить в избранное
в партнеры

По заданному фильтру нет материалов для отображения

Контактная информация

bizmir@biz-mir.com тел. (099)981-26-22; (068)333-15-47; (093)474-15-33.