Online
50

Складські Технології Харків, ТОВ

Компанія ТОВ «Складські Технології Харків» пропонує колеса і ролики до пересувного обладнання: колеса для будівельних лісів, колеса обрезиненние для хлібних рам, з поліаміду, поліуретану для ковбасних рам, алюмінію, фенолу, чавуну для коптильних рам, великовантажні, термостійкі для ротаційних, подових , конвекційні печей, пневматичні для ручних візків, апаратні, меблеві, колеса для гідравлічних візків, складської техніки, медичних меблів та промислового обладнання, колеса для хлібопекарського і кондитерського обладнання, колеса для ковбасних і сирних цехів. 

Виробляємо і реалізуємо складські поличкові стелажі, стелаж з полицями. Стелаж, стелажі призначені для зберігання великого спектру вантажів, як по габаритах, так і за масою, різного цільового призначення в кілька рівнів від статі. Сфера застосування даного типу стелажа, стелажів, стелаж з полицями - це приміщення складів, архівів, офісів, магазинів, СТО і т.д. Даний тип стелажів є збірно-розбірну конструкцію з можливістю регулювань полиць по висоті. Полки кріпляться на спеціальних зацепах. Модулі стягуються до лав (по довжині і глибині) шляхом болтового з'єднання. Можливо виробництво за вашими розмірами. 

Регульовані сталеві стелажі + ящики для метизів різного кольору.

Односторонній або двосторонній

Ширина 1000 мм, глибина підстави 350 мм, висота стелажа 1800 мм і 1500 мм.

Тележі платформні, двоколісні, вантажні, бортові на замовлення.

Пропонуємо широкий вибір металевих меблів: шафи гардеробні, коміркові, файлові, канцелярські, верстаки і промислові столи різної комплектації.

Доставка по всій Україні


добавить в избранное
в партнеры

По заданному фильтру нет материалов для отображения

Контактная информация

bizmir@biz-mir.com тел. (099)981-26-22; (068)333-15-47; (093)474-15-33.