Online
30

"Укрспецтехнік", ПП

У зв'язку з постійним підвищенням вартості природного газу пропонуємо свої послуги і обладнання для реконструкції або будівництва нових об'єктів на Вашому підприємстві з застосуванням енергозберігаючих технологій.

1. Виконання проектних робіт з газопостачання, водопостачання, теплопостачання, каналізації, реконструкції парових, водогрійних котелень, очисних споруд, вентиляції і т.д.

2. Реконструкція, будівництво нових термічних печей різного призначення (методичних, прохідних секційних роликових, прохідних роликових, камерних з черенем викочування, шахтних і ін.).

3. Футеровка термічних печей сучасними вогнестійкими матеріалами.

4. Реконструкція сушильних барабанів, установок для сушіння ковшів, стрижнів.

5. Теплопостачання виробничих приміщень за допомогою газо-променевого опалення. (Інфрачервоне опалення).

6. Проектування, монтаж, поставка обладнання для альтернативних джерел теплової енергії (теплові насоси, геліо- колектори).

7. Реконструкція, будівництво нових парових та водогрійних котелень в т.ч. і блокових.

8. Монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, теплотехнічна налагодження.

9. Розробка, виготовлення автоматики управління та безпеки для парових, водогрійних котлів, теплових печей, сушарок різного призначення.

10. Розробка програмного забезпечення для промислових контролерів керуючих технологічними процесами, організації робочого місця оператора і інтеграція в АСУП.

11. Поставка енергозберігаючого обладнання відомих фірм Buderus, Ferrili, Wissman, Weishaupt, "Elster GmbH" (Kromschroeder), Німеччина, Siemens і т.д.


добавить в избранное
в партнеры

По заданному фильтру нет материалов для отображения

Контактная информация

bizmir@biz-mir.com тел. (099)981-26-22; (068)333-15-47; (093)474-15-33.